Ogłoszenia Misyjne!
18/09

Ważne! Prosimy o zapoznanie się z treścią tego komunikatu dotyczącego Misji Świętych!

Zmarła Czesława Słota
13/09

Zmarła śp. Czesława Julia Słota, zamieszkała w Jurusiowych Potokach. Jej pogrzeb będzie w niedzielę – 15 września 2024 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 14.30, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłej do kościoła. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zbliża się czas Misji Świętych
05/09

Już niedługo, 21 września rozpoczną się w naszej Parafii Misje Święte. Publikujemy program Misji, dodatkowe informacje oraz tekst modlitwy za Misje! Serdecznie zapraszmy do oczekiwania i udziału w Misjach!

Nowy Rok Szkolny rozpoczęty!
02/09

Zapraszamy do oglądnięcia galerii foto i przetania opisu rozpoczęcia nowego Roku Szkolnego 2024/2025.

Zmarła Maria Lenard
23/08

Zmarła śp. Maria Lenard, z domu Lenard, zamieszkała w Rynku. Jej pogrzeb będzie w niedzielę – 25 sierpnia 2024 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 14.30, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłej do kościoła. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zmarła Krystyna Sendecka
20/08

Zmarła śp. Krystyna Sendecka, z domu Michalec, Mama naszego Pana Organisty, zamieszkała w Jurusiowych Potokach. Jej pogrzeb będzie w czwartek 22 sierpnia 2024 r. Msza św. pogrzebowa o godz. 15.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie ciała Zmarłej do kościoła. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Rowerowa Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Lipinkach
17/08

Zapraszamy do oglądania relacji foto i opisu Rowerowej Pielgrzymki do Sanktuarium Matki Bożej w Lipinkach:)

Dożynki Parafialne 2024
16/08

Zapraszmy od oglądania fotografii z Parafialnych Dożynek, które odbyły się w Uroczystość Wniebowzięcia NMP w naszym kościele.

Zmarła Julia Krężołek
14/08

Zmarła śp. Julia Anna Krężołek, z domu Zięba. W ostatnim czasie mieszkała w Gorlicach ale jej wolą było spocząć na naszym cmentarzu. Jej pogrzeb będzie w sobotę – 17 sierpnia 2024 r. o godz. 11.00, pół godziny wcześniej wprowadzenie urny z prochami Zmarłej do kościoła. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Obchody Dnia Architektury Drewnianej w województwie małopolskim
12/08

Obchody Dnia Architektury Drewnianej w województwie małopolskim

W dniach 23-25 sierpnia 2024 r. zapraszamy na Dzień Architektury Drewnianej.

Więcej wiadomości w linku.

Zapraszamy!